Máte otevřeno jen ve všední dny?

Ano, naše saláty připravujeme pouze během pracovních dnů. O víkendech a svátcích máme zavřeno.

Co nabízíte?

Máme v nabídce zeleninové a ovocné saláty a podle právě probíhající sezóny také polévky a zdravé dezerty. V zimním období připravujeme i jídla do mikrovlnky. Každý týden nabídku obměňujeme. Objednávku na následující dny si sestavíte sami po stisknutí tlačítka "Předobjednávka". Pokud si chcete vybrat jídlo dopoledne a mít ho na oběd, prosím vybírejte z nabídky "Objednat na dnešek".

Co když dostanu chuť na salát o víkendu?

Nejsme stroje a o víkendy si také užíváme jako vy a odpočíváme. Připravte si o víkendu salát sami s využitím našich receptů uvedených na našich stránkách v záložce RECEPTY. V pondělí na shledanou!

Jak zaručujete čerstvost?

Saláty jsou připravovány ráno v den spotřeby a po dobu do výdeje jsou uchovávány v chlazeném termoboxu. Nepoužíváme žádné konzervační látky a tak nejchutnější jsou saláty právě k obědu, kdy mezi přípravou a konzumací uplyne jen velice krátká doba.

Co je to quinoa?

Quinoa (merlík čilský) je rostlina pocházející z Jižní Ameriky. Její semena se tradičně používala jako obilnina.Je bohatá na vlákninu, zvyšuje pohyblivost střev, čímž se zrychluje spalování tuků a podporuje vstřebávání výživných látek.Chcete zhubnout? Quinoa má nízký glykemický index, proto zasytí na dlouhou dobu.

Co je to bulgur?

Bulgur se získává z tvrdých odrůd pšenice, kdy se její zrna namáčí, uvaří a po vysušení podrtí na menší kousky. Obsah vitamínu A, fosforu, železa a hořčíku a minimum tuku pasuje bulgur na jasného kandidáta zdravé výživy. Díky zastoupení vlákniny podporuje činnost střev a působí také blahodárně na nervovou soustavu.

Proč máte v objednávkovém formuláři uvedeno kapitán a spoluhráči?

Jídlo je povětšinou společenská záležitost a proto chceme aby i jeho objednávání bylo zábavou pro Vás a Vaše spolustolovníky. Určete si kapitána, který objedná pro sebe i své spoluhráče, po doručení všechny saláty vyzvedne (děláme úhledné balíčky) a sezve ostatní ke stolu. Za to ho budou mít všichni spoluhráči rádi a od nás dostane (při objednání alespoň 5ti zeleninových salátů) malou pozornost.

Mohu si koupit jídlo i bez předchozího objednání?

Ano, můžete. Mezi 9:30 a 13 hodinou přímo v naší salatérii v Husově ulici. Salát Vám připravíme "na počkání". Pokud si ale objednáte předem, nebudete čekat a nabídku máte daleko pestřejší! Zaregistrujte se jako náš zákazník. Za minutu to máte hotové a využíváte pak řadu výhod včetně věrnostního programu.

Čím je výjimečná rýže Basmati?

Jedná se nejušlechtilejší odrůdu rýže pěstované v podhůří Himalájí na polích zavlažovaných vodou z ledovců s vysokým přídavkem minerálů. Výjimečnost dotváří nejen místo původu, ale i způsob zpracování. Rýže se po sklizni uskladní v suchu nejméně na rok a půl. Získává tak jedinečné aroma a vůni připomínající oříšek.

Co je to feta?

Feta patří k nejznámějším řeckým sýrům. Zraje ve slaném roztoku více než dva měsíce. My používáme fetu vyrobenou z kravského mléka v mini-mlékárně Juliana v Tuněchodech. Tento sýr neobsahuje žádná konzervanty nebo ochucovadla.

Proč bych se měl registrovat?

Protože tím nic neztrácíte, můžete jen získat. K ničemu se registrací nezavazujete, vyplňujete stejné údaje jako při on-line objednávce na ten stejný den, navíc je tam jen přihlašovací heslo. Výhody registrace: • Nemusíte opakovaně zadávat své kontaktní údaje • Vybíráte si z mnohem širší nabídky • Můžete si objednat až 5 dní dopředu • Sleva 5% oproti "objednání na dnešek" • Přehledný archiv uskutečněných objednávek • Dárek na přivítanou • Věrnostní program

Co je to salátový den?

Protože chceme zbořit stereotypy poledního stravování razíme heslo: alespoň jeden den v týdnu salát k obědu. Pokud se pro toto rozhodnete, pak nám o tom dopředu řekněte. Podmínky pro zařazení do programu "Salátový den" (a poskytnutí slevy 5%) jsou v zásadě pouze tři: 1) minimální hodnota objednávky 500Kč 2) objednání nejméně den předem 3) objednání na ujednaný den